Разделы:

ДИЗЕЛЬ ШОУ
Гумор-шоу

Дизель шоу «Весна смішна»

709

Дата: 17.05.2017

Время: 19:00

Цена: 180-400 грн.

Место проведения: Літній театр

Загрузка карты ....

Подробнее:

17 травня, Літній театр — Дизель шоу з програмою «Весна смішна».

«DIZEL STUDIO» — прорив в якісному українському гуморі. Студія розпочала роботу в 2006 році. За цей час актори знялися в сотні успішних телепроектів, серіалів і фільмів. А зараз «DIZEL STUDIO» — це динамічно набираючий популярність продакшн з виробництва власного продукту — гумористичних телевізійних проектів, концертної програми, авторської кінопродукції.

«DIZEL STUDIO» сьогодні — це телевізійні продукти спільного виробництва з каналом ICTV, гастролі по Україні, виступи в різних форматах.

«DIZEL Шоу» — гумористичні концерти від DIZEL STUDIO, які якісно відрізняються зрозумілими і близькими кожному темами, цікаві чоловікам і жінкам будь-якого віку та професії, доступні до переглядів всією сім’єю! Мільйони українців вже стали глядачами скетчів і цитують жарти в мережі.

Концерт «Дизель Шоу» — маса інтерактивних конкурсів та постановок. Кожен гість — активний учасник концерту. Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій та інтерактивів з глядачами.
Акторський склад «Дизель Шоу» — це учасники найпопулярніша комедійна телепроектів, кіноактори і телеведучі. Їх прізвища знають всі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, а також наші прими — Яна Глущенко, Вікторія Булітко і Марина Поплавська.

 

Будущие события

Нет Мероприятия