Разделы:

плакат very меньше

«Движимое недвижимое» Евгений Валюк, Настя Диденко, Евгений Штейн

71

Дата: 27.04.2018 - 09.05.2018

Время: 11:00 - 19:00

Цена: Вход свободный

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

27 апреля в 19:00 в ЦСИ «Белый Свет» открывается выставка «Движимое недвижимое».

«Движимое недвижимое» — это первый проект экспериментально-творческого объединения «Хлебзавод», состоящий из подвижных и неподвижных объектов. В этом проекте воплощены идеи, рожденные во время неформального общения участников. Суть процесса можно выразить фразой: «А представь себе если…» Ключевым моментом является то, что никто из участников не вмешивался в процесс творчества другого фактически, однако имело место подглядывание и заимствование.

На выставке будут представлены живописные работы, скульптура, видео и кинетические объекты. В течение выставки будет проводиться исследование на тему художественных объединений, а его результаты продемонстрируют на финисаже выставки.

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF