Разделы:

1151778
Концерт

Europe «The Final Countdown»

149

Дата: 05.12.2016

Время: 20:00

Цена: 550 - 6000 грн.

Место проведения: Stereo Plaza

Загрузка карты ....

Подробнее:

В 1986 году самая большая шведская хард-рок группа EUROPE выпустила свой легендарный альбом The Final Countdown. Этот альбом имел всемирный успех и до сих остается трендовым в плей-листах во всем мире. В 2016 году отмечается 30-летний юбилей с момента выхода этого культового альбома. Чтобы отметить этот значимый юбилей, группа собирается организовывать серию особенных концертов.

Впервые, за всю историю группы Europe, будет представлено шоу, где зрителям представится уникальная возможность увидеть всех её участников и услышать альбом The Final Countdown в полном объеме. Группа также представит свои песни, становившиеся хитами в течение их музыкальной карьеры. Джои Темпест объясняет:

Хотя они всегда были успешными, в последние пару лет у группы Europe были большие достижения. В прошлом году они выиграли престижную награду Classic Rock Award в Roundhouse в Лондоне, а также награду Rockbjornen в Швеции, которая определяет победителя в номинации «общенародный выбор». Они также провели турне в поддержку одобренного критиками в 2015 году релиза War Of Kings, продюсером которого выступил победитель премии Грэмми Дэйв Кобб (Rival Sons).

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF