Разделы:

1165892
Встреча

Фасилитация в бизнесе. Пространство Решения Задач

252

Дата: 23.11.2016

Время: 19:00 - 20:00

Цена:

Место проведения: Freud House (Дом Фрейда)

Загрузка карты ....

Подробнее:

Только проверенные на практике передовые современные технологии фасилитации. Мировые и адаптированные методы и техники эффективного принятия групповых решений. Для кого?

Встреча будет полезна руководителям всех уровней коммерческих и некоммерческих организаций, кто в бурной реке жизни готов остановиться, чтобы осмыслить новые подходы в управлении результатом. Зачем?

Время от времени каждый профессионал испытывает нужду, исчерпанность собственных подходов, инструментария. И тогда горизонт профессионального развития сужается до точки. А хочется — горизонта и перспектив …. О чем?

В ходе встречи участникам будет предложен другой (смею надеяться, для многих новый) горизонт возможностей своего управленческого развития адекватной целого класса современных вызовов и задач.

Григорий Хмельницкий — консультант по управлению, бизнес — тренер, специалист по качественного принятия групповых решений, руководитель бизнес-клуба «Коллегиум тренеров и консультантов», преподаватель бизнес — школы (МВА) специализируется на корпоративных программах создания эффективного живого пространства и повышения результативности.

Обязательная регистрация по ссылке: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1nH7IRlKOHiEGHYUTC2UVjrH66hKlxtvh1VLtGG1t95y1jA/viewform

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF