Разделы:

АФиша расписание

Фестиваль громадського здоров’я «Поляна сили»

20

Дата: 30.06.2018

Время: 09:00 - 23:30

Цена: Вхід вільний

Место проведения:

Карта недоступна

Подробнее:

29 та 30 червня на базі курорту Поляна (Закарпаття) відбудеться фестиваль “Поляна сили”.

Відомі спортсмени, вчені, громадські діячі та багато прихильників здорового способу життя зберуться разом на кілька днів, щоб зробити кроки до покращення здоров’я українців.

Ідея фестивалю виникла за ініціативи голови Полянської об‘єднаної територіальної громади Івана Дрогобецького та представників Національної науково-технологічної асоціації України, Ужгородського національного, Кошицького технічного (Словаччина) та Дебреценського (Угорщина) університетів під час Міжнародного науково-практичного круглого столу на тему “Система електронного управління публічним здоров‘ям територіальної громади”.

Фестиваль “Поляна сили” вже підтримали українська альпіністка, яка першою зійшла на сім вершин світу, Тетяна Яловчак, лідер руху стріт-воркауту в Україні Денис Мінін, “Найсильніша людина України”, “Найсильніша людина світу” Василь Вірастюк, шестиразовий переможець змагання “Найсильніша людина України” Олександр Лашин, гімнаст, олімпійський чемпіон Богдан Макуц, професійний мандрівник Голтіс, президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний.
Окрім розваг та спортивних змагань учасники фестивалю долучаться до роботи Саміту здорового способу життя. В його рамках буде презентовано електронну платформу eHealth та створено Національну мережу громадського здоров‘я, а також ухвалено Звернення до всіх громад і громадян України з пропозицією наступний рік оголосити “Роком громадського здоров‘я”.

<< Ноябрь 2021 >>
ПВСЧпCН
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Вид события

Последние записи

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.