Разделы:

Фестиваль технологий и инноваций «Techno day» в KidsWill
Бесплатно в Киеве!, Фестиваль

Фестиваль технологий и инноваций «Techno day» в KidsWill

115
22 и 23 апреля Детский город профессий «KidsWill» приглашает всех-всех посетить ежегодный фестиваль технологий и инноваций «TECHNO DAY», а заодно и попытать счастье в розыгрыше смартфона iPhone 7.

Дата: 22.04.2017 - 23.04.2017

Время: 10:00

Цена: Бесплатно!

Место проведения: KidsWill

Загрузка карты ....

Подробнее:

Вас и ваших деток ждут: научные исследования и эксперименты, технологические мастер-классы, лазерные бои, соревнования на PlayStation, робототехника и ещё много познавательного! Крио и Тесла-шоу – безопасные опыты с сухим льдом, огнем, жидким азотом и химическими веществами. Светодиодное шоу с использованием яркого реквизита, которым можно рисовать в воздухе любые картины, удивит и очарует взгляд каждого. А еще, с помощью очков виртуальной реальности вы сможете отправиться в путешествие фантастическим миром и сделать шаг к новым ощущениям.

Еще одним зрелищем на фестивале станет сферическое кино. Это настоящие фильмы-аттракционы, с реалистичными спецэффектами и ощущением полного присутствия в происходящем.

Изюминкой фестиваля станет необычное увлечение, которое сегодня стремительно набирает обороты — косплей! Надевайте костюм любимого персонажа и получите скидку 20% на вход в KidsWill!

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF