Разделы:

LOVEFORTEL

Фортель Кохання

457

Дата: 11.02.2017 - 12.02.2017

Время: 10:00 - 21:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

11 – 12 лютого 2017 року, ТРЦ «DEPOt» (2-ий поверх) – ГО «Народна допомога» запрошує усіх на найбільш романтичний ярмарок хендмейду «Фортель Кохання»

«Фортель Кохання» — восьма соціально-мистецька ініціатива ГО «Народна допомога», яка об’єднує творчі зусилля майстрів хендмейду та мотивує чернівецьку громаду до соціальної відповідальності.

В переддень Свята усіх закоханих, неймовірне різноманіття романтичних, сентиментальних, оригінальних та приємних подарунків із соціальним сенсом чекає усіх чернівчан на «Фортелі Кохання», в ТРЦ “Depot”. Косметика ручної роботи, прикраси в багатьох техніках, дитячі аксесуари, в’язані іграшки, декор із текстилю, декупаж, вироби із дерева, тематичні сувеніри – все, що знадобиться, щоб створити приємний та святковий настрій та подарувати радість коханим та близьким людям.

А окрім цього – цікаві майстер — класи, тематичні передсвяткові розіграші та приємні сюрпризи для учасників, майстрів і всіх, хто підтримує ініціативу Фортелю.

Як завжди, майстри, які беруть участь в заході, погоджуються пожертвувати частину свого заробітку для підтримки бездомних людей, якими опікується ГО «Народна допомога». До атмосфери кохання, творчості, гарного спілкування, чудового настрою та причетності до доброї справи вже зовсім скоро зможе зануритись кожен, хто прийде на ярмарок.

Приходьте, і ваша половинка оцінить такий фортель.

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.