Разделы:

подельники

Гастроли из Одессы «Подельники»

106

Дата: 13.10.2017

Время: 19:00 - 20:45

Цена: 70-140 грн

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

В пятницу 13 октября в Театре МежІІІКолонн гастрольный спектакль студии Кирилла Суханова (Одесса) «Подельники».

«Подельники» по одноименной пьесе Фридриха Дюрренматта Вы заглянете за кулисы мафиозного мира с бурей страстей, интриг, заговоров и черного юмора в жанре научно-фантастического детектива. Док — выдающийся учёный, который так же стал жертвой беспощадного кризиса.

Он такой же человек, который хочет выжить. Когда-то гениальный учёный, а в последствии — таксист, потерявший все что у него было, попал в объятия кровожадной мафии. Однако, даже в условиях самых холодных реалий, он находит тех, ради кого стоит бороться. Осуществима ли месть, есть ли место справедливости, и сможет ли Док выжить в этом кровавом и жестоком мире? приходите и узнайте!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF