Разделы:

Дата: 02.06.2017 - 03.09.2017

Время: 11:00

Цена: Бесплатно!

Место проведения: Музей современного искусства Украины

Загрузка карты ....

Подробнее:

Музей современного искусства Украины приглашает на выставку «КАНИКУЛЫ». Выставка из фондов музейного собрания получила название «Каникулы». Экспозиция «окрашена» в радостные цветовые оттенки, задан тонизирующий импульс в позитивное мировосприятие летнего периода.

В экспозиции 100 тематических произведений искусства, 80 имен украинских художников — Бернадский, Волобуев, Герц, Гейко, Котков, Неледва, Сафаргалин, Максименко, Слешинский, Сельский, Титко, Цветкова … Ожидаемые и малоизвестные творческие имена, те, без которых не обходится ни одна экспозиция и те, которые выставляются редко, или совсем незнакомые зрителю … Коллекция музея позволила показать работы, которые еще не выставлялись, а те, что знакомы, получили неожиданно новое звучание в предложенной теме. Приходите в музей на «Каникулы». Художники проведут вас по местам, где им самим пришлось побывать, вдохновиться образами, мыслями и темами, которые заслуживают внимания.

 
«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF