Разделы:

1166639
Концерт

Киевские Солисты: Свидание с Классикой

45

Дата: 25.11.2016

Время: 19:00

Цена:

Место проведения: Дом Актера

Загрузка карты ....

Подробнее:

25 ноября в 19:00 в Киеве состоится концерт классической музыки «Свидание с классикой» в исполнении оркестра голубой крови «Киевские Солисты». «Свидание с классикой» — это уникальный формат полного погружения в классическую музыку. Вас ждет камерный вечер в атмосферном зале с историей — в Доме Актера. Мы оставим вас один на один с музыкой — и это будет незабываемо красиво.

В программе — А. Пьяццолла, А. Шнитке, В. Сильвестров, М. Скорик, А. Хачатурян, Д. Шостакович «Киевские Солисты» — проект легендарного скрипача Богодара Которовича — единственного в мире музыканта, которому мэрия Генуи доверила сыграть на скрипке Н. Паганини дважды!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF