Разделы:

horse_poltava
Свято

Кінно-спортивне свято

246

Дата: 02.05.2016

Время: 11:00 - 19:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

ТМ «Гармонія» гостинно запрошує на традиційне кінно-спортивне свято! Цього року організатори доклали максимум зусиль, щоб перевершити власний досвід проведення 2 травня 2016 року в с. Дібрівка Миргородського району відбудеться феєричне кінно-спортивне свято під патронатом губернатора Полтавської області Головка В.А. та за підтримки Федерації кінного спорту Полтавської області на базі легендарного 128- річного Дібровського кінного заводу. Генеральним спонсором свята стане ТМ «Гармонія».

Програма заходу передбачає кінні перегони, конкур та концерт. Участь у змаганнях братимуть професіонали й аматори кінного спорту з усієї України. Вершники продемонструють власну майстерність наїзників і навики чотириногих підопічних. Переможці будуть урочисто нагородженні медалями, грамотами та спеціальними призами від генерального спонсору ТМ «Гармонія».

Територія проведення свята перетвориться на розважальну зону для всіх без винятку гостей. Відвідувачі матимуть змогу взяти участь у розіграші цінних призів. Для малечі діятиме дитячий майданчик з цікавими атракціонами. Просто неба вправні кулінари смажитимуть страви на мангалах. Окрім цього, ‎ТМГармонія запросить усіх бажаючих почастуватися смаколиками власного виробництва. Натуральна та якісна продукція ТМ «Гармонія» задовольнить навіть найвибагливіші смаки примхливих гурманів!

Завершиться кінно-спортивне свято унікальною концертною шоу-програмою за участі зіркових гостей – Петра Чорного, Володимира Дороша та інших. Майстерно аранжовані світові рок-хіти DEEP PURPLE, QUEEN, EAGLES, ADELE, THE BEATLES, ABBA та багато інших у виконанні Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів  набудуть нових яскравих барв Феєричні світлові ефекти, запальна музика, щирість, енергія та патріотизм артистів нікого не залишать байдужим і подарують справжнє емоційне піднесення. Ласкаво запрошуємо стати учасниками незабутнього дійства!

Місце проведення заходу обрано не випадково, адже в мальовничому куточку Полтавщини розташувався легендарний 128- річний Дібрівський державний кінний завод.
Довідка: Дібрівський державний кінний завод був заснований в 1888 р. Сприятливі природні умови Полтавщини — м’який клімат, коротка помірна зима, багата рослинність родючих українських степів — безсумнівно вплинули на вибір місця для нового кінного заводу. Степи здавна служили відмінними пасовищами для незліченних табунів коней.

Віддаленість від населених пунктів – 35 км від села Великі Сорочинці (батьківщина Н. В. Гоголя);  12 км  від районного центра Миргород (популярний оздоровчий курорт); 120 км від м. Полтави (обласний центр).

З перших років існування займає одне з провідних місць серед кінних заводів, які розводять коней рисистих порід. Дібровський тип орловського рисака сьогодні є еталоном упряжного коня як в Україні, так і в Росії. Підприємство готує для продажу племінних коней різного віку рисистих і новоолександрівської важковозної порід. Діють школа верхової їзди, сеанси іпотерапії. На базі заводу організовано цех з виробництва кумису.

Місце проведення: Дібрівський кінний завод (с. Дібрівка).
У концертній програмі ‎тільки Живий Звук

Для довідок: (097) 000 13 50

Будущие события

Нет Мероприятия