Разделы:

Chorniy-Kvadrat-vin
Концерт

Комедія для дорослих «Хто кого хоче?» Київського театру «Чорний Квадрат» у Вінниці

101

Дата: 08.06.2016

Время: 19:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів найкращі актори найпопулярнішого театру України – «Чорний Квадрат» — презентують вінничанам і гостям міста нову іскрометну комедію для дорослих «Хто кого хоче?», яка у столиці давно визнана справжнім бестселером і завжди збирає повні зали!

Ця яскрава, лірична і дуже смішна вистава із чарівним Олексієм Курилко і чудовою Іриною Когут у головних ролях, розповідає про випадкові зустрічі з дивними продовженнями, про почуття, які охололи і вимагають термінової реанімації і радикальних змін…

У репертуарі Київського театру імпровізації «Чорний Квадрат» багато смішних вистав і по великому рахунку не смішних взагалі немає! Але ця комедія, як термоядерна бомба порве вашу посмішку на шматки. Після перегляду м’язи обличчя будуть випробовувати солодкий біль від невпинного сміху!

Квитки вже у продажу! Купуйте на сайті  http://bilet.vn.ua, запитуйте у касах Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів та замовляйте безкоштовну доставку у будь-яку точку Вінниці за телефоном: (0432)57-55-55.

Якщо збираєтеся на виставу «Чорного Квадрату» вперше, будьте готові до справжнього театрального екстазу. Будете сміятися досхочу, нескінченно дивуватися вражаючій живій грі акторів, їхньому вмінню імпровізувати на сцені і влучним діалогам, які глядачі завжди на 100% розбирають на цитати.

«Чорний Квадрат» часто називають театром скандальним і провокативним, а у Вінниці після трьох абсолютних аншлагів епітети одні — улюблений і неперевершений!

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів лише для вас нові відверті теми і щирі розмови про ЦЕ, пікантний сюжет, від якого неможливо відірватися, кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме…  Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.