Разделы:

cons

Консультация-тренинг по вопросам лечения и профилактики онкозаболеваний

13

Дата: 13.08.2019

Время: 10:00 - 14:00

Цена: Бесплатно

Место проведения:

Карта недоступна

Подробнее:

По вторникам и четвергам с 10.00 до 14.00 по адресу: Киев, проспект Героев Сталинграда 6, корпус 4, в офисе «НПФ АКСОМЕД», 2-ой этаж, все желающие могут получить бесплатную консультацию-тренинг генерального директора Аксенова Геннадия Николаевича по вопросам лечения и профилактики онкозаболеваний.
Его 20-ти летний опыт изучения методов и способов лечения и профилактики онкозаболеваний, а также информация о собственном опыте борьбы с онкопатологией, могут помочь Вам в борьбе с раком, а также продлить жизнь и повысить её качество.

Справки по тел. 537-78-41
Сайт: http://aksomed.kiev.ua

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF