Разделы:

плакат ррррр

Концерт «Дичка». Сеанс тривожно-танцювальної музики.

3

Дата: 22.12.2017

Время: 19:00 - 23:00

Цена: 100 грн.

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Дичка – це назва рослини, що виросла в забутому людьми саду, дика грушка чи яблуня, що виросла із занесеного в ліс насіння породистого яблука, або конопля, яка росте на узбіччі.
Гурт Дичка — Dychka теж можна назвати дико вирощений, не приручений певною музичною традицією, але разом з тим помічається вплив різних музичних культур.
Гурт унікальний тим, що він гармонійно об’єднав професійних артистів, кожен з яких працює в притаманному йому жанрі. Завдяки відмінності стилів, в яких грають музиканти, створився цікавий мікс з імпровізації в автентичній українській манері, складних фортепіанних рифів, мелодій народів світу, ритмів панку та джазу, груву психоделік-року, хіп-хопу, фанку та ска. В більшості пісень звучить запальний шалений ритм. Пісні багаті на несподівані стрибки з тихого на голосне, з швидкого на повільне, з одного ритмічного малюнку на інший. Але, не зважаючи на складність виконання музика сприймається просто. Спільна мета музикантів розпалити цікавість простого слухача до складної авангардної музики та глибокої лірики через більш комфортну, звичну глядачеві форму. Самі учасники напрямок своєї творчості називають «тривожно – танцювальний».
Окрему увагу заслуговують тексти пісень. Вони написані різними авторами. Кожна пісня звучить, як завершений літературний твір, а концерт сприймається, як збірка різних театральних новел. За сюжетом пісні об’єднані історією маленької, неідеальної, але особливої, не схожої на більшість людини, яка розповідає про свій внутрішній світ, про свої слабкості та свої сильні сторони, про свою нерівну боротьбу проти зовнішнього агресивного світу. Слухачеві знайомий цей персонаж, він є в кожному з нас, але не кожен хоче в цьому зізнатися. Не соромлячись впевнено розповісти про цю маленьку людину «Дичка» дає змогу розкритися, відчути себе неодиноким в своїй незвичайності або надзвичайності.
Завдячуючи артистичному, літературно-театральному стилю, гурт Дичка є частим гостем в мистецькому середовищі. Бере участь в мистецьких акціях, є учасником художніх симпозіумів.

Вхідний білет — 100 грн. Чекаємо на вас!

Будущие события

SONY DSC

Арт-галерея «Мануфактура» приглашает на выставку Екатерины Кудрявцевой «Лепестки»

Дата: 25.05.2019 - 26.07.2019

Цена: бесплатно

Арт-галерея «Мануфактура» представляет выставку живописи Екатерины Кудрявцевой «Лепестки». Экспозиция знакомит с «цветочной линией» в творчестве художницы. Увидев картины, зритель будто ощущает тонкий и нежный аромат цветущей красоты. С помощью кисти живописец словно останавливает время и фиксирует волшебный миг цветения. В каждом произведении чувствуется маленькая личная история автора.

 

«В своих картинах стремлюсь воплотить живую красоту цветов. Цветок для меня — это образ гармонии Вселенной среди бетона и стекла, полной негативных и трагических событий, хаоса окружающей жизни, перенасыщенного информацией виртуального пространства. Красота живого цветка, как глоток чистой родниковой воды, придает силы, вдохновение и капельку счастья.»

 

География цветочных мотивов охватывает расстояние от Киева до Китая. В течение 2010 — 2011 годов художница преподавала изобразительное искусство в колледже г. Сучжоу (КНР).

 

Екатерина Кудрявцева предпочитает работать с натурой. Она признает: процесс создания живописного образа хотя и подчиняется визуальным закономерностям, но не существует правил, как сделать его живым. Создавая образ, художница доверяет интуиции.

 

Екатерина Кудрявцева — выпускница Национальной академии изобразительного искусства и архитектуры (г. Киев), член НСХУ, кандидат искусствоведения, призер многочисленных всеукраинских и международных творческих конкурсов, участница многих персональных выставок и коллективных проектов, в том числе в Польше, Греции, Китае и США. Ее работы хранятся в фондах НАИИА, Дирекции художественных выставок страны НСХУ, частных коллекциях в Украине, России, Польше, Германии, Греции, США, Китае.

Выставка продлится до 26 июля.

 

Вход свободный.

 

 

Адрес:  Обуховское шоссе, 2

Время работы:  Ежедневно с 11.00  до 20.00

Информация по тел: +38 (044) 200-9747

E-mail: [email protected]