Разделы:

время и стекло
Концерт

Концерт гурту «Время и Стекло»

521

Дата: 08.09.2017

Время: 20:00

Цена: 200-490 грн.

Место проведения: Літній театр

Загрузка карты ....

Подробнее:

8 вересня у Чернівцях — концерт гурту «Время и Стекло».

Артисти виступатимуть у Літньому театрі.

Початок концерту о 20.00.

Вартість квитків: від 200 до 490 гривень.

Кожна нова робота «Время и Стекло» не схожа на попередні: в різноманітному репертуарі групи немає однотипних синглів і кліпів, артисти експериментують зі звучанням і образами, розкривають себе в різних жанрах і стилях. Позитив і Надя щиро закохані в музику, самі пишуть пісні і не уявляють свого життя без концертів та зйомок. Їх пісні звучать на радіостанціях України і СНД, кожен новий кліп займає почесне місце в ефірі кращих музичних каналів. Позитив і Надя беруть участь в таких масштабних заходах, як «Золотий грамофон», «Crimea Music Fest», «Слов’янський базар», «YUNA».

«Время и Стекло» не зупиняється виключно на музичній діяльності: Надя брала участь в телевізійних шоу «Зірка + Зірка-2» і «Шоумастгоуон», Позитив вів ранкове шоу на радіостанції «Гала Радіо», разом артисти вели хіт-парад «UA TOP 10» на каналі «М1».

Зараз група «Время и Стекло» активно гастролює в супроводі балету «FlowMasters», працює над новим матеріалом і продовжує втілювати в реальність найнесподіваніші і креативні ідеї свого продюсера Потапа.

Будущие события

Нет Мероприятия