Разделы:

ivandorn
Концерт

Концерт Івана Дорна у Вінниці

177

Дата: 11.05.2016

Время: 19:00 - 21:00

Цена: 200-400 грн.

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Мегаподія цієї весни! В рамках всеукраїнського турне Randorn Tour 2016, один із найпопулярніших артистів України Іван Дорн виступить у Вінниці.

У минулому році світлове шоу Randorn Tour і нова програма з живим бендом прозувачили у багатьох містах України, США і Європи. Цього року концерти в українських містах обіцяють бути особливо щедрими на сюрпризи і експерименти, без яких не обходиться жоден виступ Івана Дорна.

Глядача чекають найнесподіваніші повороти сценічних образів музикантів: барабанщик візьме в руки реальні барабанні палички, клавішник абсолютно той же синтезатор, придбаний спеціально для виступів у складі Дорнобанди, у басиста все 4 струни на гітарі будуть басові і на місці, а ді-джей навіть згадає , що таке скретчмати. Без сумніву буде сцена і Іван. Шоу буде пропущено через кращі підсилювачі світу і претендує на одне з найбільш одіозних в своєму роді. За словами самого Івана, «Костюмы самые ништячковые, а начиночка шоу будет просто Люкс, как в конфетах Птичье Молоко!»

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.