Разделы:

nina_matvienko
Концерт

Концерт Нины Матвиенко

171

Дата: 19.11.2016

Время: 19:00

Цена: 150 - 650 грн.

Место проведения: ДК КПИ

Загрузка карты ....

Подробнее:

Её мастерству и таланту отдают должное не только в родной Украине — ей аплодировала вся Европа, США, Мексика и даже Корея. В конце осени блистательная Нина Матвиенко даст большой сольный концерт для киевлян.

Нина Митрофановна Матвиенко — актриса и певица подлинно «старой школы». Её манера актёрской игры, поведения на сцене и богатый вокальный талант давно сделали её живым классиком украинской эстрады. На её счету более 10 ярких ролей в кинофильмах и головокружительная эстрадная карьера, вершиной которой на сегодняшний день является присвоение Нине Митрофановны звания Героя Украины в 2006 году. Сегодня артистка параллельно с социальной и политической работой продолжает активную творческую деятельность. Новая концертная программа артистки носит название «Душа Украины», что полностью отражает её внутреннюю суть. В неё включены песни о родине, природе и людях, населяющих нашу страну — словом, обо всём понятном и близком каждому украинцу. А музыкальную составляющую концерта в ДК КПИ обеспечит талантливый Ансамбль старинной музыки Константина Чечени.

 

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF