Разделы:

olya-polyakova
Концерт

Концерт Оли Поляковой

196

Дата: 19.11.2016

Время: 19:00

Цена: 250 - 950 грн.

Место проведения: Национальный дворец искусств «Украина»

Загрузка карты ....

Подробнее:

«Суперблондинка всея Руси» впервые выступит перед киевской публикой на главной концертной площадке столицы.

Если бы Оли Поляковой не было на украинской поп-сцене, её определённо следовало бы придумать. Её сольный проект — это великолепный образец поп-музыки по-настоящему мирового качества. Густой коктейль из харизмы, юмора и таланта — вот залог её успеха. Её безошибочно узнаваемый образ Суперблондинки родился в 2008 году и с тех пор стал с певицей практически одним целым. Сегодня Оля активно гастролирует по всей Украине и регулярно выпускает новые синглы, параллельно ведя работу над долгожданным дебютным альбомом. Каждое живое выступление Оли Поляковой — это красочное шоу, в котором визуальные решения органично дополняют музыкальную составляющую. Не исключением станет и новый концерт Оли в киевском Дворце «Украина». Специально приглашенные техники из Швеции полностью переделают сцену концертного зала под выступление певицы — вас ждут сорок артистов поддержки на сцене и великолепные визуальные и световые эффекты в течение всего вечера.

 

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF