Разделы:

теулис000
Концерт

Концерт театру тіней «TEULIS» «Володарі тіней» у Вінниці

78

Дата: 24.05.2016

Время: 19:00

Цена: 80-300 грн

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Приголомшливі шоу театру тіней TEULIS не залишають байдужим жодного глядача, однаково вражаючи як дітей, так і дорослих.

Свою нову фантастичну виставу «Володарі тіней», до якої увійшли найкращі номери, що з успіхом були презентовані у провідних країнах світу, актори театру тіней «TEULIS» презентують вінничанам 24 травня о 19.00 у Будинку офіцерів.

Постановки шоу поєднують у собі елементи театру і висококласної акробатики, у них використовуються оптичні ілюзії, а також вражаючі відеопроекції.

Ці чарівники змінять ваше уявлення про людські можливості! Прямо на ваших очах буде створюватися оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя!

Театр тіней «TEULIS» – це одкровення силуетів людських історій і нічого стороннього!

У палітрі образів театру тіней «TEULIS» немає місця формальним лекалам і фальшивим емоціям, тільки майстерність професіоналів! Найвищий рівень театру тіней «TEULIS»  по достоїнству оцінили глядачі в Італії, Туреччині, Чехії, Словаччині, Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Японії ― там артистів, стоячи, проводжали зали по 35 тисяч глядачів!

24 травня о 19.00 у Будинку офіцерів найяскравіші емоції зможуть пережити і всі вінничани та гості міста. Вас чекає казкове шоу і дивовижна хореографія!

Квитки на вінницький концерт театру тіней «TEULIS» коштують 80-300 гривень. Придбати квитки можна на сайті http://bilet.vn.ua/, у касах Вінницького театру імені Садовського та Будинку офіцерів. Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефоном: (0432)57-55-55!

Будущие события

Нет Мероприятия