Разделы:

zlataogon
Концерт

Концерт «Злата Огнєвіч» у Полтаві

150

Дата: 20.05.2016

Время: 19:00 - 21:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Ця співачка неймовірної краси не вимагає зайвої реклами — її чарівний голос назавжди полонив Європу після виступу на конкурсі «Євробачення 2013». Вона та, хто ніколи не зраджує собі і при цьому вона ніколи не буває однаковою! Її по праву можна вважати кращим голосом сучасної України.

Вона — Злата Огнєвіч! З вуст Злати Огнєвіч у рамках тура по Україні можна буде почути її відомі хіти, а також кілька народних пісень в сучасній обробці. Не обійдуться концерти без нових пісень голосистої Злати, про які ще не знає широкий загал. Це будуть приємні сюрпризи для прихильників незаперечного таланту красуні Злати Огнєвіч.

— Мої шанувальники з усієї України багато років поспіль просили мене про концерти в їх рідних містах. Нарешті з’явилася така можливість нам зустрітися і особисто познайомитися! — каже Злата Огнєвіч про свій тур по Україні.

За словами артистки, вона для кожного з концертів готує особливу програму: «У кожному з міст своя особлива атмосфера, мені хочеться подарувати свої пісні, свій настрій і щоб це було воістину унікально!»

Будущие события

Нет Мероприятия