Разделы:

8c2987a52e2d0d367a98afcd15769445
Концерт

Концерт «Золотые шлягеры» ВИА «Пламя»

374

Дата: 22.11.2016

Время: 19:00

Цена: 150 - 550 грн.

Место проведения: ДК КПИ

Загрузка карты ....

Подробнее:

В этот вечер на сцене оживут 70-е годы с их романтикой путешествий и открытий, верой в светлое будущее и, конечно же, невиданными доселе экспериментами в музыке.

ВИА «Пламя» появился на свет в 1975 году. Его основу составили музыканты из тогда еще совсем молодого ВИА «Самоцветы». Коллектив с блеском не только сумел избежать неприятных последствий внимания со стороны надзорных органов (в том числе благодаря заступничеству Кобзона, который увидел в музыкнатах большой потенциал), но и завоевать всесоюзную популярность. Их приглашали на телепередачи, на различные музыкальные фестивали и конкурсы, а уже в 80-х они гастролировали по странам соцблока и в Финляндии. После развала СССР коллектив не прекратил своего существования, но стал выступать крайне редко. В конце ноября в ДК КПИ у киевлян будет редкая возможность увидеть и услышать легендарный ВИА вживую. На концерте будут исполнены подлинно золотые хиты группы с самого дня её основания и до наших дней. Только живой звук, только полное погружение в атмосферу эпохи расцвета советской эстрады, только подлинные эмоции!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF