Разделы:

kulinarnyiy-master-klas-dlya-detey
Мастер класс

Кулинарный мастер-класс для детей

108

Дата: 20.11.2016

Время: 12:00

Цена: От 250 грн.

Место проведения: Slivki общества

Загрузка карты ....

Подробнее:

В воскресенье мы вместе с детьми приготовим «Наполеон» в стакане и закрытую пиццу «Кальцоне». Нежное тесто, ароматная и сочная начинка – это все о пицце «Кальцоне». Любители пиццы по достоинству оценят «итальянский пирожок». Именно так в Италии называют «Кальцоне».

А все из-за ее необычной закрытой формы полумесяца, которая совсем несвойственна пицце. Помимо формы ее ничто не отличает от классической пиццы, которую любят все, и взрослые, и дети. Существует множество рецептов торта «Наполеон», но мы приготовим самый необычный – в стакане. Помимо эстетического оформления, он ничем не будет отличаться от всеми любимого торта в честь полководца – множество слоенных коржей, промазанных заварным кремом. В мастер-классах могут принимать участия дети от 5 лет.

Тел. 0673500222

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF