Разделы:

Кураж Базар на даче
Фестиваль

Кураж Базар на даче

398

Дата: 15.07.2017 - 16.07.2017

Время: 11:00 - 23:00

Цена: 50 грн.

Место проведения: Арт Завод Платформа

Карта недоступна

Подробнее:

Как всегда будет много классного барахла и новых модных вещей. Приходите за соломенными шляпами, холщовыми сумками, современными и не очень солнечными очками, уличными фонарями и пледами для пикников. На этой барахолке найдется все, что может украсить дачный отдых и не только.

Хедлайнером этой барахолки будет группа Мирослава Кувалдина The ВЙО. Она выступит в субботу в 18:00, а перед ними на сцену выйдет любимец фестиваля День Уличной Музыки Дмитрий Побережный. В музыкальной программе также воскресный джаз и диджей-сеты.

Это будут два дня релакса и дачных развлечений. В программе: водные бои, спортивные состязания для кузьмичей, барбекю, отдых на сеновале, мастер-класс по высаживанию рассады и дачные конкурсы от аниматоров.

В субботу в 17:00 начнется тусовка «длинных» собак. Берите своих такс, корги, бассетов и приходите на вечеринку. Место встречи — зеленая лужайка слева от Арт Дома.

Для детей снова будет работать инклюзивная игровая площадка. Она остается с Кураж Базаром навсегда — там будут играть дети с разными интересами, разного возраста, с особенностями развития и без них. Ищите ее за летней сценой, в самой тихой части Арт-завода Платформа. Там ждут батуты, качели, бизиборды, сенсорные и музыкальные зоны, роллердором и шалаши!

 

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF