Разделы:

Kyiv Open Smile
Фестиваль

Kyiv Open Smile

85

Дата: 22.04.2017

Время: 11:00 - 19:00

Цена: Бесплатно!

Место проведения: Арка Дружбы народов

Загрузка карты ....

Подробнее:

Открытый фестиваль юмора и смеха «Kyiv Open Smile». Мероприятие, посвященное Международному дню Смеха и розыгрышей. Великолепная панорама родного города, музыка, улыбки — ингредиенты коктейля под названием «Kyiv Open Smile». На главной сцене фестиваля настроение будут создавать выступления Киевской Лиги смеха, студенческих команд КВН, танцевальных коллективов, театральных групп и зрелищные номера цирковых школ.

Активно провести время можно будет в интерактивной зоне смешного спорта и арт шуток. Именно странные бессмысленные задачи наперегонки улыбнут участников и порадуют призами за остроумные выполнения. Маленьких участников фестиваля привлечь к традициям Дня смеха поможет kids zone. Купить сувениры на память о фестивале и перекусить блюдами уличной кухни — предложат участники ярмарки. Приходите, приглашайте близких и проведите этот день в атмосфере юмора, добрых шуток и веселых розыгрышей.

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF