Разделы:

1165509
Лекція

Лекция «Кулинарные извращения»

527

Дата: 28.11.2016

Время: 19:30

Цена:

Место проведения: Музей Сновидений

Загрузка карты ....

Подробнее:

Литератор и культуролог Светлана Богданец о еде странной, вызывающей и абсурдной.

Регистрация обязательна: goo.gl/nAE73x

В последний ноябрьский понедельник у нас в меню: – мясные матрешки, – дипломы о высшем образовании в кисло-сладком соусе, – пианоктейль, – дамские пупки, – цыпленок-фиат и много других необычных рецептов (настоящих и не очень) со всего мира.

Давайте узнаем, как и почему люди экспериментируют с едой и есть ли место подобным извращениям на нашей кухне. Лекция пройдёт в рамках ноябрьской тематической программы в Музее Сновидений – «Кошмар». В течение всего месяца через лекции, дискуссии и выставки мы будем говорить об ужасном, о феномене смерти, девиациях, чёрном юморе и тайных желаниях, о «скелетах в шкафу», старинных обрядах, ужасном в искусстве и культуре, а также о плохих и не очень снах.

Не бойтесь темноты – у нас есть какао. Вход: Плати сколько хочешь* Pay What You Want *в случае оплаты рекомендованной цены, угостим Вас напитком и одним из блюд, о которых пойдёт речь на лекции. Приходите узнать немножко больше об искусстве и себе самих!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF