Разделы:

4
Нічне життя

Markus Schulz у Львові

176

Дата: 27.05.2016

Время: 19:00 - 23:00

Цена: 190-400 грн.

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Легендарний Маркус Шульц їде до Львова. За останні десять років Markus Schulz вдало змішав індивідуальні образи прогресив хауса і трансу у своєму фірмовому креативно-неповторному гібридному саунді.

На його треках виросло ціле покоління. Маркус Шульц неодноразово доводив, що він один з найкращих у світі виконавців танцювальної музики. Безліч світових турів, хедлайнер багатьох музичних фестивалів, зокрема він мав свою власну сцену на наймасштабнішому фестивалі клубної музики Tommorowland. Він щомісяця випускає новий трек присвячений улюбленим місцям у світі. Можна впевненно сказати, що без нього, історія нашої танцювальної музики була б зовсім іншою. Він знову скучив за Україною. Маркус повертається із чудовим подарунком – новим альбомом. Одне із європейських міст, яке Шульц обрав для презентації свого альбому – Львів.

Armada, Electronic Elements, Anjunabeats, Yoshitoshi, Global Underground, Lost Language, Renaissance, Bedrock, і це далеко не всі лейби де випускався Шульц. Depeche Mode, Karada, Gabriel & Dresden presents Motorcycle, Jewel, Book Of Love, Oceanlab, Blue Amazon, Madonna, – це частина тих, з ким працював Маркус Шульц.

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.