Разделы:

image

Мистецтво, почуття і дії

26

Дата: 18.06.2017

Время: 17:00 - 19:00

Цена: free

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

18 червня — останній день, коли можна побачити експозицію «Sex&Meat» художниці Ole Solonko. Проте, це не останній день, коли можна задуматись над актуальними питаннями сьогодення – про ставлення одне до одного, які емоції переживаємо, перебуваючи самотніми чи у парі, які наші рефлексії щодо сексуальності, ґендерних ролей та ґендерної рівності, а також, що ми можемо змінити у собі задля себе і наших близьких, щоб зробити відносини вільними від насильства.

Саме тому, з нагоди закриття експозиції відбудеться особливий благодійний аукціон у партнерстві з Громадською організацією «Ла Страда-Україна», у рамках якого частина виручених коштів буде направлена на забезпечення функціонування Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Цифри Національної «гарячої» лінії партнерської організації говорять самі за себе. У 2016 році від загальної кількості звернень від постраждалих на лінію, а це майже 40 тисяч дзвінків — 50% звернень стосувалось допомоги у випадках психологічного насильства 37,9% — фізичного, 10% — економічного і 2,5% — сексуального насильства.

Проблема подолання насильства і належного відношення один до одного комплексна, і останнім часом набуває актуальності всі більше і більше. Шалені темпи життя і численні складні події у суспільстві аж ніяк не сприяють простим речам – замислитись про свої вчинки, слова і ставлення…

Чи може мистецтво вплинути на цю проблематику? Як митці ставляться до висвітленої проблеми? Як проблеми у суспільстві можуть вплинути на стиль, фокус у роботі і відчуття митця?

На ці, та ряд інших запитань шукатимемо відповіді разом у рамках дискусії «Мистецтво, почуття і дії». До дискусії зарошені:

Наталія Пінчук – модераторка та співзасновниця Arteria.link;

Свєта Островська – художниця-колажист, культуролог;

Інна Михайлова – психологиня, мистецтвознавчиня;

Григорій Веприк —   керівник агенції ділової фотографії The Gate

Катерина Левченко — президентка ГО «Ла Страда-Україна»;

Ольга Калашник – віце-президентка ГО «Ла Страда-Україна»;

Євген Комарницький – куратор проекту «Sex&Meat».

 

Дата і час початку: 18 червня о 17:00

Місце : гастробар Rebra&Kotlety, вул. Борисоглібська 8/13

Контакти організаторів: Arteria.link,  [email protected], 067-657-70-52

 

ПРИХОДЬТЕ НА АУКЦІОН! ПОДОЛАЙМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ!

 

Партнери проекту: ГО «Ла Страда-Україна», гастробар Rebra&Kotlety, агенція ділової фотографії The Gate, ресурс креативної економіки CHERNOZEM, сайт Києва 44.ua

 

Будущие события

Нет Мероприятия