Разделы:

image

Мистецтво, почуття і дії

62

Дата: 18.06.2017

Время: 17:00 - 19:00

Цена: free

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

18 червня — останній день, коли можна побачити експозицію «Sex&Meat» художниці Ole Solonko. Проте, це не останній день, коли можна задуматись над актуальними питаннями сьогодення – про ставлення одне до одного, які емоції переживаємо, перебуваючи самотніми чи у парі, які наші рефлексії щодо сексуальності, ґендерних ролей та ґендерної рівності, а також, що ми можемо змінити у собі задля себе і наших близьких, щоб зробити відносини вільними від насильства.

Саме тому, з нагоди закриття експозиції відбудеться особливий благодійний аукціон у партнерстві з Громадською організацією «Ла Страда-Україна», у рамках якого частина виручених коштів буде направлена на забезпечення функціонування Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Цифри Національної «гарячої» лінії партнерської організації говорять самі за себе. У 2016 році від загальної кількості звернень від постраждалих на лінію, а це майже 40 тисяч дзвінків — 50% звернень стосувалось допомоги у випадках психологічного насильства 37,9% — фізичного, 10% — економічного і 2,5% — сексуального насильства.

Проблема подолання насильства і належного відношення один до одного комплексна, і останнім часом набуває актуальності всі більше і більше. Шалені темпи життя і численні складні події у суспільстві аж ніяк не сприяють простим речам – замислитись про свої вчинки, слова і ставлення…

Чи може мистецтво вплинути на цю проблематику? Як митці ставляться до висвітленої проблеми? Як проблеми у суспільстві можуть вплинути на стиль, фокус у роботі і відчуття митця?

На ці, та ряд інших запитань шукатимемо відповіді разом у рамках дискусії «Мистецтво, почуття і дії». До дискусії зарошені:

Наталія Пінчук – модераторка та співзасновниця Arteria.link;

Свєта Островська – художниця-колажист, культуролог;

Інна Михайлова – психологиня, мистецтвознавчиня;

Григорій Веприк —   керівник агенції ділової фотографії The Gate

Катерина Левченко — президентка ГО «Ла Страда-Україна»;

Ольга Калашник – віце-президентка ГО «Ла Страда-Україна»;

Євген Комарницький – куратор проекту «Sex&Meat».

 

Дата і час початку: 18 червня о 17:00

Місце : гастробар Rebra&Kotlety, вул. Борисоглібська 8/13

Контакти організаторів: Arteria.link,  [email protected], 067-657-70-52

 

ПРИХОДЬТЕ НА АУКЦІОН! ПОДОЛАЙМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ!

 

Партнери проекту: ГО «Ла Страда-Україна», гастробар Rebra&Kotlety, агенція ділової фотографії The Gate, ресурс креативної економіки CHERNOZEM, сайт Києва 44.ua

 

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.