Разделы:

Музыкально-театральный проект на Троицкой площади
Фестиваль

Музыкально-театральный проект на Троицкой площади

422

Дата: 30.04.2017 - 14.05.2017

Время: 15:00

Цена: Бесплатно!

Место проведения: Троицкая площадь

Загрузка карты ....

Подробнее:

С 30 апреля по 14 мая в Киеве на Троицкой площади возле Олимпийского стадиона будет проходить уникальный культурно-художественный проект. Киевлян и гостей города ждет разнообразная развлекательная программа, которая рассчитана на людей разного возраста, но особое внимание будет уделяться именно на семейный отдых и детям.

На эти 2 недели на Троицкой площади развернется настоящий арт-город. Здесь расположится концертная сцена, детская зона, зона мастер-классов, зона выставок-продаж, информационная зона. Каждый найдет здесь себе развлечение по душе.

Расписание концертов: 30 апреля, 2, 7, 9 и 14 мая — в 16:00 и 10 и 12 мая — в 19:00. После концертов проводиться Meet & Greet с артистами, что предполагает общение, автограф-сессию и фото-сессию с любимыми исполнителями.

Расписание концертов: 30 апреля, 2, 7, 9 и 14 мая — в 16:00 и 10 и 12 мая — в 19:00. После концертов проводиться Meet & Greet с артистами, что предполагает общение, автограф-сессию и фото-сессию с любимыми исполнителями!

 
«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF