Разделы:

файлдляразмещения
Образование

Неделя workshop в бизнес-клубе ЦЕХ

71

Дата: 21.04.2016 - 28.04.2016

Время: 00:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Неделя workshop в бизнес-клубе ЦЕХ. Сразу несколько интересных образовательных событий с 21 по 28 апреля.

Уже 21 апреля вас ждет мастер-класс «Физиогномика в бизнесе — читайте по лицу», благодаря которому вы сможете увеличить личную эффективность, эффективность проведения переговоров, продаж и подбора персонала через инструменты физиогномики (больше информации тут http://bit.ly/физиогномикаЦЕХ)

23 апреля повысить уровень бизнес-осознанности вы сможете на интенсиве «Бизнес-планирование в игровой форме – легко, понятно и максимально эффективно» с Русланом Шумом, что будет проходить в игровой форме, с использованием деловой игры «Бизнес Цель» (детали здесь http://psiholog.tceh.com.ua)

27 апреля – мастер-класс от одного из самых влиятельных в теме нейрокопирайтинга людей — Дениса Каплунова. Актуально, если вы давно хотели научиться эмоциональному влиянию на читателя и хорошо писать простые и продающие тексты? Мастер-класс будет полезен копирайтерам, маркетологам, SMM-специалистам и для каждого, кто хочет научиться писать вовлекающие тексты (больше информации тут http://bit.ly/нейрокопирайтинг)

28 апреля — 3-х часовой интенсив по тайм-менеджменту от специалиста этой сферы Дмитрия Дядыка, вы узнаете как добавить +40 часов в рабочем графике и увеличить свои доходы на 25% (детали тут http://plan.tceh.com.ua)

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF