Разделы:

Презентація міжнародного проекту RefuFam IV

20

Дата: 29.09.2017

Время: 17:00 - 19:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

29 вересня 2017 року, 17.00, дворик Ратуші: презентація нового міжнародного проекту ГО «Народна допомога Україна» та прем’єрний показ короткометражного фільму «Фортель».

З 1 вересня 2017 року ГО «Народна допомога Україна» розпочала новий проект «RefuFam IV». Дворічний проект, фінансово підтриманий Міністерством соціальних справ та захисту прав споживачів Австрії, сфокусується на створенні додаткових можливостей для самозайнятості жінок які займаються виготовленням авторської продукції ручної роботи та вже об’єднались до українського руху майстрів хендмейду “FortelUA”.

Про нові події проекту, заходи для майстринь, містян, молоді та дітей ми готові розповісти чернівчанам, представникам ЗМІ, колегам та партнерам.

Родзинкою заходу стане прем’єрний показ короткометражного фільму «Фортель», який розповідає про історію успіху чернівецької громади та представляє існуючий успішний досвід чернівецьких майстринь та соціально-мистецької ініціативи FortelUA.

Для талановитих майстринь та чернівчанок, які ще тільки мріють навчитися рукоділлю, будуть запропоновані інтенсивні та початкові навчальні курси, експертна підтримка та супровід, інформаційні сесії, участь в авторських майстер класах найкращих фахівців України та багато іншого.

Для дорослих та маленьких чернівчан проект запропонує чисельне різноманіття майстер класів та креативних активностей, участь в літературних та театральних перфомансах та гуманітарних дискусіях.

Будущие события

Нет Мероприятия