Разделы:

44874044_300013157500708_6557568454218481664_n

Ромчай Асмыр. Live Mantra

10

Дата: 18.11.2018

Время: 19:00 - 21:00

Цена: 300 грн

Место проведения:

Карта недоступна

Подробнее:

18 ноября в стенах пространства Aurum Soul Club пройдет уникальный концерт, который не просто наполнит состоянием прекрасного или подарит наслаждение от глубокого проникновенного голоса Ромчая. С помощью музыки и правильной психологической настройки мы достигнем диапазонов вечной жизни и прикоснёмся к абсолютному, которое лежит за гранями материального мира. Ваше состояние гарантировано наполнится энергией радости и воодушевления!

Ромчай Асмыр — это не просто талантливый музыкант и человек, который впервые спел мантру на проекте Голос країни. Он не просто покорил Тину Кароль своим восточным вокалом… Эта личность способна по-настоящему открывать фантастические измерения с помощью сакрального звука. И это не пустые слова — люди, посетившие его концерты, делятся впечатлениями и говорят о глубинном погружении в магические состояния, меняющие восприятие реальности. Кроме того Ромчай профессиональный радиоведущий и ведущий публичных массовых мероприятий, владелец тренингового центра Visionary Тraining Сenter и его ведущий бизнес-коуч.

💰Стоимость — 300 грн
Регистрация и 50% предоплата обязательна.

Ссылка для регистрации — https://goo.gl/forms/NSStDIUxSvasHu4u1

📞 Организационные вопросы можно задать по телефону — +38 097 785 96 99

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF