Разделы:

1151771
Театр

«Ромео + Джульетта» Ukraine Modern Ballet

181

Дата: 09.12.2016

Время: 19:00

Цена: 120 - 750 грн.

Место проведения: МЦКИ Октябрьский Дворец

Загрузка карты ....

Подробнее:

Литературной основой балета и источником вдохновения послужила сонета «Ромео и Джульетта» Вильяма Шекспира, но танцовщики по-новому интерпретируют классическую трагедию о самой печальной истории любви. Литературный шедевр обрёл другую  жизнь в сложных па и эффектных поддержках, которые демонстрируют солисты вечера, участники  талант-шоу «ТАНЦЮЮТЬ ВСІ» и «МАЙДАНС» Андрей Пятаха, Ирина Сурнева, Денис Миргоязов и др. Вся труппа танцует очень вдохновенно без преувеличения. На несколько часов музыка С. Прокофьева проникнет Вам в самую глубинусердца , позволяет забыть о городской суете и вызывает весь спектр человеческих чувств.

Действие происходит в футуристической реальности вне времени. Два клана с разным восприятием, живут в состоянии войны.Здесь страсти понятны каждому зрителю. В танце исполнители выражают чувства близкие каждому человеку: это любовь, это сомнения, ревность, гнев, расставание, страх перед будущим. В этот вечер вы увидите виртуозное мастерство танцоров, вдыхающих новую жизнь в один из самых консервативних видов искусства — балет.

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF