Разделы:

Роспись Бутылок Шампанского
Мастер-класс

Роспись бутылок шампанского

38

Дата: 18.12.2016 - 25.12.2016

Время: 15:00

Цена: 350 грн.

Место проведения: Арт-студия "Карандаш"

Загрузка карты ....

Подробнее:

Арт — студия живописи и рисунка KARANDASH приглашает Вас на уникальный мастер — класс «Роспись по стеклу», на котором Вы узнаете о технике росписи, научитесь делать волшебные рисунке посвященные приближающемся праздникам Новому Году и Рождеству! На мастер-классе мы будем обычные бутылки превращать в неповторимые и уникальные вещи, сделанные своими руками.

Приходите — устроим предновогодние посиделки, проведем время с удовольствием и пользой! На нашем мастер-классе мы распишем бутылку шампанского акриловыми красками. Краски предоставляются + бутылка Шампанского в ПОДАРОК Мастер-класс проходит c 27 ноября — по 26 декабря каждое воскресенье в 15:00! Стоимость участия — 350 грн. Все материалы включены! Мы также проводим этот мастер-класс на выезде! Для больших компаний даем скидку!

Для участия необходима запись по тел.: (063) 958-23-95; (095) 915-32-95

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF