Разделы:

Second love
Спектакль, Театр

Second love

32

Дата: 04.04.2017

Время: 19:00

Цена: от 200 грн.

Место проведения: Киевский академический Молодой театр

Карта недоступна

Подробнее:

Дочь Нади — Екатерина Супрун (альт – Национальный ансамбль солистов «Киевская камерата»)

Она. «Я всю жизнь мечтала встретить мужчину, ради которого не жалко бросить все. Я последние полтора года как неживая. И вдруг я на тебя среагировала. И … испугалась. Это очень больно быть живой. Но я боюсь, боюсь, что влюблюсь, а ничего не получится. А у меня больше нет сил на облом – только на счастливую любовь силы есть».

Он. «Ей казалось, что я ее разлюбил. Что у меня другие женщины. А я просто на работе горел. А она решила — все … Я вот теперь точно знаю: чтобы друг друга не потерять — надо все время говорить. Иначе это накапливается — накапливается, а потом — бабах! В результате, когда мы с ней все же поговорили, у нее уже был любовник».

Мужчины и женщины — у каждого своя правда. Но в поисках идеальной любви можно ненароком начать торговать своими чувствами, как дешевым секонд-хендом. SECOND LOVE — ироническая комедия, созданная из фрагментов Вашей повседневной жизни и жизни Ваших знакомых.

Дополнительная информация: (044) 234-62-51

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF