Разделы:

58455_576x324

семинар «Конверсия СРА и SEO-посадочных: контент, тригеры, лиды»

40

Дата: 11.10.2017

Время: 19:30 - 21:30

Цена: 400-500 грн

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Подробная информация о том, как зарабатывать на лидогенерации. Как влияет содержимое страницы на конверсии? Какой контент лучше размещать на посадочных страницах? Какие тригеры лучше применять и для каких аудиторий? Как отслеживать эффективность изменений?

Информация будет полезна как для начинающих, так и для продвинутых интернет-маркетологов, вебмастеров и представителей бизнеса. Семинар будет полезен также специалистам по арбитражу трафика, специалистам в таких как сферах как PPC, SEO, CPA, SMM и SERM, а также представителям партнерских программ и онлайн-сервисов.

Спикер — Тарас Гуща

Гуру по продвижению продуктов и сайтов в интернете расскажет про «Конверсию в СРА и на SEO-посадочных: контент, тригеры, лиды». Более 15 лет опыта в сфере интернет-маркетинга. Является экспертом в сферах SEO, PPC, CPA, SMM и SERM.

Дополнительная информация

Регистрация и билеты

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF