Разделы:

circus
Цирк

Шоу «Ангели цирку» від найбільшого мандрівного цирку України «Кобзов»

414

Дата: 12.07.2017 - 16.07.2017

Время: 00:00

Цена:

Место проведения: ТРЦ "Екватор"

Загрузка карты ....

Подробнее:

З 12-го до 16-го липня у Чернівцях біля ТРЦ «Екватор» відбудеться шоу «Ангели цирку» від найбільшого мандрівного цирку України «Кобзов».

circus

Організатори розповідають, шоу «Ангели цирку» – це циркове театралізоване дійство, у якому всі номери пов’язані єдиною сюжетною лінією та особливою енергетикою музики. Спеціально для «Ангелів Цирку» замовлені унікальні костюми, оригінальна музика та світлове шоу. На цирковому шоу чернівчани побачать єдину в Україні шестиметрову жирафу Джордан, граціозних кокеток страусів Іветту, Лізетту і Мюзетту, кенгуру, верблюдів, зебр та андалузького коня.

У програмі: — змішана група тварин під керівництвом Івана Дефорджа (Франція, циркова династія «Darix Togni»); — веселі жарти та трюки від шоу-дуету «Мультідо»; — повітряні гімнасти, які виконають усі трюки без страховки. В окремих автобусах цирку «Кобзов» працюватимуть виставки. «Тут дорослі та діти разом із казковими героями потраплять до чарівного світу чудес героїв мультфільмів, блокбастерів, динозаврів та супергероїв», – кажуть організатори. Гостям рекомендують прийти на циркове шоу завчасно.

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.