Разделы:

circus
Цирк

Шоу «Ангели цирку» від найбільшого мандрівного цирку України «Кобзов»

402

Дата: 12.07.2017 - 16.07.2017

Время: 00:00

Цена:

Место проведения: ТРЦ "Екватор"

Загрузка карты ....

Подробнее:

З 12-го до 16-го липня у Чернівцях біля ТРЦ «Екватор» відбудеться шоу «Ангели цирку» від найбільшого мандрівного цирку України «Кобзов».

circus

Організатори розповідають, шоу «Ангели цирку» – це циркове театралізоване дійство, у якому всі номери пов’язані єдиною сюжетною лінією та особливою енергетикою музики. Спеціально для «Ангелів Цирку» замовлені унікальні костюми, оригінальна музика та світлове шоу. На цирковому шоу чернівчани побачать єдину в Україні шестиметрову жирафу Джордан, граціозних кокеток страусів Іветту, Лізетту і Мюзетту, кенгуру, верблюдів, зебр та андалузького коня.

У програмі: — змішана група тварин під керівництвом Івана Дефорджа (Франція, циркова династія «Darix Togni»); — веселі жарти та трюки від шоу-дуету «Мультідо»; — повітряні гімнасти, які виконають усі трюки без страховки. В окремих автобусах цирку «Кобзов» працюватимуть виставки. «Тут дорослі та діти разом із казковими героями потраплять до чарівного світу чудес героїв мультфільмів, блокбастерів, динозаврів та супергероїв», – кажуть організатори. Гостям рекомендують прийти на циркове шоу завчасно.

Будущие события

Нет Мероприятия