Разделы:

Зима у казці
Выставка

Слава Займак. Выставка «Зима у казці»

180

Дата: 16.12.2016 - 15.01.2017

Время: 11:00 - 19:00

Цена: по ценам кассы

Место проведения: Музей истории города Киева

Загрузка карты ....

Подробнее:

Слава Займак — известный киевский художник, представляющий совершенно новое видение живописи. Благодаря его таланту и неординарной технике исполнения работ адгезивными материалами, он завоевал поклонников в разных уголках мира.

Главная задача выставки — создать праздничное настроение и погрузить посетителей в мир новогодней сказки, на которую так ждут и взрослые, и дети.

Выставка Славы Займак в Музее истории города Киева позволит всем хоть ненадолго забыть о своих заботах и проблемах, насладиться сказочной атмосферой и поверить в чудеса!

Работы Славы Займак — это удивительные переплетения тонких паутин на полотне, оживая, выходят за рамки картины и создают впечатление трехмерного пространства.

Создавая картины, Займак достигает наибольшего эмоционального эффекта благодаря плавности линий и яркости колорита.

Благодаря авторской технике 3D эффекта, мы можем почувствовать движение образов на картине. Его техника уникальна и неординарная, поэтому произведения художника хранятся в частных коллекциях почти на всех континентах: Европа, Азия, Америка и Африка.

Детали и стоимость по тел.: (044) 520-28-17

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF