Разделы:

semejka
Спектакль

Спектакль «Идеальная семейка»

1279

Дата: 01.06.2016

Время: 19:00

Цена: 100 – 650 грн

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Популярные киноактеры и звезды столичной театральной сцены в эксцентричной комедии «Идеальная семейка».

Владимир Горянский, Олег Стальчук, Леся Самаева, Елена Хохлаткина, Алена Лавренюк, Оксана Жданова, Александр Пискунов и Александр Бегма в спектакле одного из самых известных украинских режиссеров Дмитрия Богомазова.

Ты одинок, но у тебя есть деньги, много денег. Можно ли переиграть жизнь заново, выложив кругленькую сумму? Можно ли обеспечить себе счастье, оплатив любовь, дружбу, семью и саму жизнь?

Респектабельный, но одинокий господин по имени Александр, решает, что куда проще и надежнее покупать чувства за деньги. Помогут ли ему актриса, проститутка и безработный непризнанный художник?

Оплатив и режиссируя собственное домашнее реалити-шоу, главным героем и единственным зрителем которого будет он сам, Александр хочет всегда оставаться хозяином положения. Но жизнь никакие контракты не подписывает и вовсе не намерена придерживаться чужого сценария. Настоящая жизнь играет в свои игры – легко, весело, жестко и ее не купить и не переиграть, а финал предсказать невозможно!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF