Разделы:

Пять звезд
Спектакль

Спектакль «Пять звезд». А. Чехова, Ж. Эппле

239

Дата: 05.04.2017

Время: 19:00

Цена: от 230 грн. до 850 грн.

Место проведения: Дом Офицеров

Загрузка карты ....

Подробнее:

Спектакль «Пять звёзд» в Киевском Доме офицеров представляет собой одно из самых долгожданных событий в культурной жизни столицы. Каждый зритель сможет насладиться иронической историей, наполненной откровениями.

Театральное представление расскажет о проблемах современного общества в увлекательной и захватывающей форме, не позволяя даже на секунду оторвать глаз от сцены. Как и в реальной жизни, комедия зачастую переплетена с трагедией, что вы и увидите. Вы станете свидетелем историй пяти разных женщин. Вас ожидает блистательная игра звездного актерского состава, красочные декорации и невероятная атмосфера.

Детали по телефону:(044) 253-80-72

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF