Разделы:

lybid
Экстрим

Судноплавна Либідь

124

Дата: 16.04.2016

Время: 12:00

Цена: Безкоштовно

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Запрошуємо всіх небайдужих до річки Либідь на надзвичайну LifeSurf пригоду здійснити групову екстрім подорож на каяках та відкрити нову локацію біля «Оушн Плаза» (під мостом через залізницю).

Для досвідчених спротсменів є можливість здійснити подвиг :) та продемонструвати, що річка дійсно не тільки в минулому, але й зараз може виконувати свою судноплавну функцію, стати важливим водним шляхом, місцем прогулянок на човнах, активного міського життя, відпочинку та веселого проводження часу для киян.
Ну а всі, хто в цей час залишиться на березі :),можуть стати очевидцями сплаву та взяти участь в розважальній музичній урбан-тусовці, що проходитиме під мостом через залізницю в районі «Оушн Плаза». Музмобіль, артисти, розваги, опенейр… Буде гаряче!!!

Збір спортсменів о 12:00 за адресою вул.Толстого, 57 («101 Tower»). Збір всіх інших — біля «Оушн Плаза» (під мостом через залізницю).

Приходьте самі, приводьте своїх коханих, родичів, друзів, сусідів та колег! Окрім приємного проводження часу, ми зробимо приємне і берегам Либеді — приберемо їх. Тому приносьте з собою 5 пакетів для сміття та робочі рукавички, гарний настрій та печиво;) Зробимо разом цей захід корисним, творчим, смачним і веселим!

Важливо! Спортсменам з собою потрібно взяти спорядження, а якщо можливо каяк. Маєте свій «зайвий» кайяк, прокат, інфоресурс або іншим чином бажаєте прийняти участь — телефонуйте, ми відкрита спільнота.

Реєстрація участників за посиланням http://goo.gl/forms/eXfvHZWdrd

Вхід та участь безкоштовні.

тел. організаторів
Віталій 0937246747
Вадим [Cory] 093-734-55-94
Семен 067-317-54-77

Будущие события

Нет Мероприятия