Разделы:

lybid
Экстрим

Судноплавна Либідь

122

Дата: 16.04.2016

Время: 12:00

Цена: Безкоштовно

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Запрошуємо всіх небайдужих до річки Либідь на надзвичайну LifeSurf пригоду здійснити групову екстрім подорож на каяках та відкрити нову локацію біля «Оушн Плаза» (під мостом через залізницю).

Для досвідчених спротсменів є можливість здійснити подвиг :) та продемонструвати, що річка дійсно не тільки в минулому, але й зараз може виконувати свою судноплавну функцію, стати важливим водним шляхом, місцем прогулянок на човнах, активного міського життя, відпочинку та веселого проводження часу для киян.
Ну а всі, хто в цей час залишиться на березі :),можуть стати очевидцями сплаву та взяти участь в розважальній музичній урбан-тусовці, що проходитиме під мостом через залізницю в районі «Оушн Плаза». Музмобіль, артисти, розваги, опенейр… Буде гаряче!!!

Збір спортсменів о 12:00 за адресою вул.Толстого, 57 («101 Tower»). Збір всіх інших — біля «Оушн Плаза» (під мостом через залізницю).

Приходьте самі, приводьте своїх коханих, родичів, друзів, сусідів та колег! Окрім приємного проводження часу, ми зробимо приємне і берегам Либеді — приберемо їх. Тому приносьте з собою 5 пакетів для сміття та робочі рукавички, гарний настрій та печиво;) Зробимо разом цей захід корисним, творчим, смачним і веселим!

Важливо! Спортсменам з собою потрібно взяти спорядження, а якщо можливо каяк. Маєте свій «зайвий» кайяк, прокат, інфоресурс або іншим чином бажаєте прийняти участь — телефонуйте, ми відкрита спільнота.

Реєстрація участників за посиланням http://goo.gl/forms/eXfvHZWdrd

Вхід та участь безкоштовні.

тел. організаторів
Віталій 0937246747
Вадим [Cory] 093-734-55-94
Семен 067-317-54-77

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF