Разделы:

facebook

The beat of Taglit

63

Дата: 03.09.2017

Время: 19:00 - 23:00

Цена: Бесплатно

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Таглит: яркие приключения начинаются в сентябре

Не знаешь, как провести первое воскресенье сентября? А как насчет бесплатного концерта ONUKA? Таглит — самый успешный проект Израиля. Вместе с организациями Сохнут, Гилель и Израильский культурный центр предлагает продлить лето и отпраздновать с вами открытие регистрации на путешествие с Таглит — Зимний сезон 2018, посетив лучшее событие осени — «The Beat of Taglit» в City Beach Club.

Яркий и уникальный вечер подарит вам массу воспоминаний и неповторимую феерию эмоций от электронных композиций творческого коллектива ONUKA. Организаторы объединяют молодых людей еврейского происхождения вместе, даря особый шанс окунуться в неповторимую атмосферу. Поэтому, если тебе от 18 до 30 лет и у тебя есть еврейские корни, не упускай возможности, регистрируйся на «The Beat of Tagit» уже сейчас. Все подробности на сайте: www.taglitua.com. Количество мест ограничено.

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF