Разделы:

традиційний бранч

Традиційний модний бранч

30

Дата: 09.10.2018

Время: 11:00 - 14:00

Цена:

Место проведения:

Карта недоступна

Подробнее:

ГО «Ділові Українські Жінки» щиро запрошує Вас взяти участь у традиційному модному бранчі який відбудеться 9 жовтня об 11:00 у вишуканому столичному ресторані SPICY NoSpicy (вулиця Велика Васильківська, 114).

Тема зустрічі: «Феномен краси: від теорії до практики»

Спікери зустрічі:

Ірина Хоменко — бізнес-тренер, експерт в психології моди і стилю, регіональний представник італійської марки Massimo Sarto в Україні.

Ірина поділиться з учасницями власним досвідом та дасть відповідь на такі запитання:

1. Етимологія слова краса і її трактування різними філософами;

2. Що впливає на красу? Що таке мода? Хто задає тенденції і вектор розвитку;

3. Краса як феномен нашого несвідомого.

У свою чергу другий спікер заходу — Олена Подтопта — засновниця та ідейна натхненниця бренду авторських прикрас Helena SAI, власниця приватного дитячого садочку Smileup, директор бізнес-школи для дітей та підлітків MiniBoss у Київській області, членкиня ГО «Ділові Українські Жінки» розповість учасницям про:

1. Естетичне виховання дитини: як? Навіщо? Коли?

2. Краса навколо нас: інструкція із застосування. Дизайн інтер’єру VS стиль життя.

3. Оточені красою: споглядаємо і надихаємося.

Щиро запрошуємо Вас долучитись до традиційного модного бранчу 9 жовтня об 11:00 у вишуканому столичному ресторані SPICY NoSpicy (вулиця Велика Васильківська, 114).

Вартість вхідного квитка 600грн. (по передплаті, в день заходу 650 грн., для членкинь ГО «ДУЖ» діє спеціальна ціна 450 грн.) У вартість включені вишуканий бранч та напої від ресторану.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрація на захід обов’язкова за тел.‎‎+38 095 596 48 72 або на сайті http://businesswomen.org.ua/index.php/podiya

Будущие события

Нет Мероприятия