Разделы:

Валерий Жидков
Концерт

Валерий Жидков — Обо всем…

35

Дата: 21.12.2016

Время: 19:00 - 21:00

Цена: 150-1550 грн.

Место проведения: МЦКИ (Октябрьский дворец)

Загрузка карты ....

Подробнее:

Валерий Жидков – один из самых талантливых представителей авторского цеха студии Квартал 95, ведущий и автор ежедневневной юмористической программы “Чистоньюз” на канале 1+1, а также соведущий юмористического шоу “Вечерний Киев”. Говорят, что в каждой шутке есть доля правды. Валерий Жидков уверен, что и в каждой правде есть доля шутки. Его новая сольная программа «Обо всем» доказывает, что с юмором и иронией можно относиться абсолютно ко всему, что нас окружает – от простых жизненных неурядиц до глобальных мировых проблем.

В программе «Обо всем» разговор пойдет действительно ОБО ВСЕМ: о любви, о спорте, о кино, о космосе… и, конечно же, о нас, о людях. Потому как человек не только самое совершенное, но и самое смешное существо на нашей планете. Способность смеяться — это то, что отличает нас от животных. Так давайте же в полной мере наслаждаться этой способностью. Ждем вас на авторском сольном концерте с новой программой «Обо всем…».

Детали по телефону:(044) 279-15-82

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF