Разделы:

nina-matviyenko
Концерт

Великий сольний концерт Ніни Матвієнко

2798

Дата: 07.12.2016

Время: 19:00 - 21:00

Цена: 150 - 390 грн.

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Великий сольний концерт легендарної співачки, народної артистки України, Лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, Героя України НІНИ МАТВІЄНКО за участі Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

Її майстерності аплодували в Мексиці, США, Канаді, Чехії, Польщі, Угорщині, Фінляндії, Кореї, Франції… Голосом Ніни Матвієнко співає й плаче Україна, але, окрім яскравого співочого таланту, вона має талант драматичної актриси. Її вміння перевтілюватись вражає.

Її пісні — це інтерпретація українського духу. Цей дух ніби закодований в інтонації народної пісні, яку без відчуття генетичної цілісності з українським народом не можна співати. У програмі концерту прозвучать пісні що вже давно полюбились кільком поколінням слухачів і які стали “візитівкою” співачки. До свого репертуару Ніна Матвієнко включає і нові твори, що обов’язково сподобаються шанувальникам артистки. Почуєте ви і низку колискових, що були зібрани протягом багатьох років творчої діяльності, викличе теплі спогади про дитинство, мамині добрі очі та лагідні руки…
Концерт стане справжньою подією в мистецькому та культурному житті.
7 грудня ,19:00, Драмтеатр ім. О.Кобилянської

Квитки можна придбати:
— каса драмтеатру
— сайт Gastroli.ua
— відділення Ощадбанку

Довідки за тел:
— (066) 197 12 20
— (067) 373 15 07
— 52-50-85 (каса театру)

Будущие события

Нет Мероприятия