Разделы:

ПРИГЛАШЕНИЕ

Відкриття крафт-хабу «FortelUA»

110

Дата: 18.05.2018

Время: 17:00 - 21:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

18 травня 2018 року о 17.00 за адресою вул. Сагайдачного 2 відбудеться урочисте відкриття крафт-хабу “FortelUA”. Запрошуються представники чернівецьких ЗМІ.

Крафт-хаб “FortelUA” – творчий простір, місце для спілкування, співпраці та розвитку креативних людей, майстрів ручної роботи, митців.

Хаб стане платформою для проведення тренінгів, дитячих та дорослих майстер класів, тематичних та авторських виставок майстрів. Завдяки діяльності хабу, буде посилено розвиток руху майстрів хендмейду FortelUA, який вже чотири роки активно працює в Україні, та створено передумови для залучення дітей, молоді та юнацтва до творчого розвитку.

В заході візьмуть участь активні представники спільноти чернівецьких майстрів, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування, а також представники австрійських партнерів проекту, які спеціально із цієї нагоди завітають до Чернівців.

Відкриття крафт-хабу “FortelUA” проводиться в рамках міжнародного проекту «RefuFam IV». Проект впроваджується ГО «Народна допомога Україна», в партнерстві із НУО «Фольксгільфе Австрія», за фінансової підтримки Міністерства соціальних справ та захисту прав споживачів Австрії.

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.