Разделы:

antroposphera

Відкриття виставки «Антропосфера»

24

Дата: 10.08.2017 - 27.08.2017

Время: 11:00 - 19:00

Цена: вхід вільний

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» представляє новий проект «Антропосфера», – масштабну експозицію творів провідних українських художників, які було розпочато під час пленеру в одному з наймальовничіших місць України, містечку Коростишеві.

Серед учасників пост пленерної виставки: Петро Лебединець, Алла Алєксєєва, Микола Журавель, Андрій Блудов, Дар’я Тіщенко-Журавель, Наталія Карпінська, Андрій Цой, Олесь Я, Анастасія Подерв’янська, Олександр Смирнов, Нікіта Цой, Едуард Потапенков, Петро Сметана, Ольга Кузюра і Влад Кришовський.

Метою пленеру було знайомство з центральною частиною України через дослідження її природних ландшафтів. Саме тому для проведення заходу обрана місцевість під Коростишевом, де змінюють рельєф, століттями видобуваючи граніт. Спроба по-новому поглянути на територію, яка перетворена людиною, проте залишається місцем культурно-туристичного паломництва, і стала головним завданням митців. Впродовж подорожі автори надихалися краєвидами польової ставки «Вервольф», Південним Бугом і місцями сили поблизу Вінниці, Житомиру та Бердичева.

Предметом дослідження вибрана «Антропосфера», сфера в географічній оболонці, що видозмінена людиною для своїх потреб, а також сфера свідомості, взаємодії природи й суспільства, в межах якої розумна діяльність є визначальним фактором розвитку. Результатом стали яскраві полотна, в яких зафіксовані враження від побаченого та спроби усвідомити себе як частину антропосфери.

Будущие события

Нет Мероприятия