Разделы:

lovenosex
Вистава

Вистава «Кохання SEXом не зіпсуєш» у Рівному

216

Дата: 17.05.2016

Время: 19:00 - 21:00

Цена: 200-600 грн.

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

Славнозвізні актори київського театру «Чорний квадрат» покажуть у Рівному сучасну виставу під назвою«Кохання сексом не зіпсуєш».

Справжню історію назви знають далеко не всі глядачі: багато хто співвідносить її із відомою одноіменною картиною. Грають актори і класичні п’єси, і створені самими акторами із повістей, і навіть реальні сцени. Одна з вистав, народжених самим життям, – «Кохання сексом не зіпсуєш», з якою колектив зараз і гастролює. Акцент – не на процесі в ліжку, а на тому, як герої до цього прийшли і куди це їх привело далі. Є і сварки, і трагедія, і жарти. Мета – не лише показати і розважити, а навіть дечому навчити. На першому місці залишають імпровізацію. Це можуть бути репліки, рухи, навіть сюжетні повороти. Інколи імпровізація входить у сценарій, тож у наступному місті спектакль може бути не таким, яким був у попередньому.

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.