Разделы:

cover1

Виставка роботів та майстер-класи з 3D-друку та моделювання

113

Дата: 10.09.2017

Время: 10:00 - 17:00

Цена: Вхід вільний

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

10 вересня, о 10.00 на Театральній площі ГО «Фонд «Буковина інноваційна» спільно з навчальним центром робототехнiки «BOTEON» запрошує на виставку роботів та майстер-класи з 3D-моделювання у рамках культурно-урбаністичного фестивалю «Майстерні міста»!

Мета заходу – популяризувати IT-галузь, долучити чернівчан до світу сучасних технологій та робототехніки.

Кожен учасник зможе:

— дізнатись про місце робототехніки в сучасному світі та перспективи її розвитку;

— відвідати унікальну демонстрацію роботів у Чернівцях! А саме: робота-жука, робота із мультфільму «Воллі», робота-балансира, намалювати яскраву картину з роботом-художником, посмакувати соками з роботом-барменом, весело побавитись з мімічним обличчям робота та ін.;

— долучитись до боїв роботів на основі мобільних платформ, спробувати VR-окуляри та дізнатись про сучасні тенденції розвитку віртуальної реальності;

40 дітей віком від 8 років поринуть у світ 3D: візьмуть участь в майстер-класах з 3D-друку, дізнаються про особливості технології, будову 3D-принтерів, спроектують свої перші моделі та надрукують їх.

Участь у майстер-класах – безкоштовна.

Попередня реєстрація для участі у майстер-класах – обов’язкова. Зареєструватися можна, заповнивши коротку форму, або ж зателефонувавши за номером (099) 171 81 29.

Будущие события

Нет Мероприятия