Разделы:

Волшебная музыка из волшебного кино

Волшебная музыка из волшебного кино

189

Дата: 12.03.2016

Время: 20:00 - 21:15

Цена: 150-350 гр

Место проведения: Дом кино

Загрузка карты ....

Подробнее:

Те, кто хоть раз побывали на концертах организованных командой Svitlo Concert согласятся, что такие музыкальные вечера уникальны. Во-первых, потому что во время выступления звучат музыкальные композиции класса «дорогого вина», т.е. проверенные временем хиты. Во-вторых, сама атмосфера представления наполняет зал теплом, красотой и сладкой ностальгией.

Афиша концерта

Афиша концерта

На концерте в исполнении оркестра «Виртуозы Киева» и пианиста Алексея Боголюбова, прозвучит по настоящему волшебная музыка из волшебных фильмов, таких как: «1+1», «Трасса 60», «Королевство полной луны», «Бёрдмен», «Девушка на мосту», «Твин Пикс», «Семь жизней», «Артист», «А в душе я танцую», «Иллюзионист», «Мои черничные ночи» и многих других.

Магическая музыка кино

Магическая музыка кино

На сцену в этот день выйдут одни из лучших представителей украинской классической сцены — Оркестр «Виртуозы Киева» (Т.Яропуд, Ю.Погорецкий, А.Чоп, А.Савченко и др.), Главный дирижер — Дмитрий Яблонский.
Желаем Вам волшебного вечера!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF